جستجو

چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند؟

شما ممکن است فکر کنید که در یک کسب و کار کوچک، گزینه‌های محدودی را برای سیستم‌های با کیفیت بالا و با صرفه جویی در برق اضطراری دارید. با این حساب شاید به این بیاندیشید که چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند؟

کسب و کارهای یو پی اس

سیستم یو پی اس خوب نباید گران باشد تا بتواند موثر و به‌صرفه باشد. قطعی برق ناشی از خرابی تاسیسات، حوادث و بلایای طبیعی مانند طوفان‌ها، سیل و یا زمین‌لرزه‌ها اجتناب‌ناپذیر است. کار بسیار کمی وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا از این اتفاق جلوگیری کنید اما می‌توانید با استفاده از یک منبع برق پایدار از عواقب خرابی و قطعی برق اجتناب کنید.

این به نوع کسب و کار شما بستگی دارد، ممکن است یو پی اسی را خریداری کنید که توانایی کافی برای ذخیره و پشتیبانی از کامپیوتر داشته باشد و یا روشن ماندن تجهیزات را با خیال راحت فراهم کند. ممکن است بخواهید یک منبع قدرت برای روشن نگه داشتن همه وسایل تا زمانی که تعمیر برق کامل شود، داشته باشید. هر قدر شما به نیروی پشتیبانی نیاز داشته باشید ، استفاده از یو پی اس یک راه حل ارزشمند است. با وجود تمام این صحبت‌ها به بررسی‌های بیشتری نیاز داریم تا جواب این سوال که چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند ، را بتوانیم بدهیم.

انواع سیستم‌های یو پی اس در کسب و کارها

بهترین منبع تغذیه پشتیبان برای کسب و کارتان به اینکه کدام نوع از آنها بهترین عملکرد را برای شما خواهد داشت، بستگی دارد. آیا به چیزی نیاز دارید که انرژی کمی برای یک زمان کوتاه فراهم کند یا تجهیزات پیچیده ای دارید که نیاز به ادامه فعالیت دارد و قدرت مسئله ای حیاتی است؟ و چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند؟

برای انواع مختلف کسب و کارها و شرایط متفاوت، یو پی اس‌های متفاوتی وجود دارد، از جمله:

  • سیستم آماده به کار

تنها زمانی کاربرد دارد که منبع تغذیه قطع می‌شود.  یک سیستم یو پی اس آنلاین در تمام زمان‌ها فعال است.

کسب و کارهای یو پی اس

  • سیستم‌های پایدار

به طور کلی ارزان ترین هستند، اما اغلب آنها برای کار با یک دستگاه طراحی شده اند. هنگامی که برق قطع می‌شود، باتری وارد کار می‌شود. عملکرد آن بسیار شبیه زمانی است که شما کامپیوتر خود را از یک منبع برق جدا می‌کنید یا در لپ تاپ که باتری به قدرت تبدیل می‌شود.

  • سیستم‌های آنلاین

معمولا زمان سوئیچینگ سریعتری دارند و می‌توانند تجهیزات با ولتاژ بالا را پشتیبانی کنند.

انتخاب یو پی اس مناسب کسب و کارتان

دقیقا مشخص کنید که چه نوع منبعی برای پشتیبانی از کسب و کار کوچک شما مناسب است. همچنین می‌توانید برای سیستمی که خریداری می‌کنید، مانیتورینگ از راه دور برای سیستم یو پی اس خود راه اندازی کنید تا بتوانید به جای نگرانی در مورد اتفاقاتی که ممکن است بیوفتد بر کسب و کار خود تمرکز کنید. شاید تا اینجا به جواب این سوال رسیده باشید که چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند.

اهمیت باتری‌  یو پی اس برای تامین برق پایدار

یک منبع تغذیه پایدار یک قطعه مهم سخت‌افزاری است که هم از کامپیوتر شما و هم از داده‌های شما محافظت می‌کند. این منبع، یک منبع برق پشتیبان است که در صورت خرابی برق اصلی متصل می‌شود که از مشکلات جریان الکتریکی مانند قطعی‌های برق و کاهش میزان قدرت برق ناشی می‌شود.

واحدهای کوچک‌تر یو پی اس می‌توانند از کامپیوترهای شخصی محافظت کنند در حالی که مدل‌های بزرگ‌تر می‌توانند دستگاه‌های متعدد یک سازمان یا یک دفتر را محافظت و پشتیبانی کنند. تجارت‌های کوچک می‌توانند انواع مختلف یو پی اس را انتخاب کنند که برای پشتیبانی از کامپیوترها و سایر دستگاه‌ها که کلید تداوم کسب ‌وکار هستند،کافی باشد.

قدرت پایداربرای بیمارستان‌ها ،کسب و کارها، مدارس و صنایع بیشمار دیگر حیاتی است  و به همین دلیل است که آن‌ها با مرکز باتری داخلی شریک می‌شوند. برای نگهداری سیستم‌های حیاتی کسب ‌وکار و اجرا و پشتیبانی از فعالیت‌های مناسب با قدرت از OEMها فراتر می‌رود. ممکن است به تعداد کمی باتری نیاز داشته باشید و یا نیاز به تعویض سینی پر از باتری داشته باشید، در میان ایالتی که بیش از یک فروشنده دارید، شما یک شریک دارید که می‌تواند به طور فعالانه نیازهای شما را پیش‌بینی کند. مطمئن شوید که محصولاتی که نیاز دارید را در اختیار دارید. با تمام این نکات همچنان شاید جواب کاملی برای سوال چه کسب و کارهایی به یو پی اس نیاز دارند ، نداشته باشید.

فواید داشتن  یو پی اس در کسب و کارهای متفاوت

این یک واقعیت است که قطعی برق می‌تواند تجهیزات الکترونیکی را به طور کامل خراب کرده یا به طور کامل از بین ببرد. خاموش کردن کامپیوتر به صورت غیر منتظره می‌تواند باعث آسیب زیادی به سخت‌افزار کامپیوتر شما شود و باعث می‌شود که شما داده‌های ذخیره نشده را از دست بدهید. یک یو پی اس اطمینان می‌دهد که هرگز چنین سناریویی را تجربه نخواهید کرد. در اینجا راه‌های زیادی برای استفاده از یو پی اس برای سیستم‌های شما آورده شده‌است:

  1. افزایش جریان قدرت در جریان نوسانات قدرت

زمانی که یو پی اس را در نظر می‌گیرید، ولتاژی که از خطوط اصلی الکتریکی به دستگاه شما منتقل می‌شود به طور مداوم ثابت می‌ماند. این امر از رایانه‌های شما در برابر امواج قدرت محافظت می‌کند که زمانی اتفاق می‌افتد که ولتاژ در تجهیزات دیگر به طور ناگهانی افزایش می‌یابد.

  1. تامین برق فیلتر شده

به طوری که کامپیوترهای شما در برابر  پایین آمدن کارکرد برق ناشی از صاعقه و یا یک منبع برق غیر عادی که معمولا بعد از خاموشی از قدرت متصل می‌شود، محافظت می‌شود.

  1. قدرت فوری در دوران کاهش قدرت

یک منبع قدرت پایدار، تداوم عملیات شما را تضمین می‌کند.در صورت وقفه‌های کوتاه مدت، به شما زمان کافی برای سوئیچ به یک منبع انرژی بزرگ‌تر و با ثبات تر مانند ژنراتور را می‌دهد. بر خلاف ژنراتور، قدرت به صورت فوری و در لحظه به تجهیزات شما می‌رسد.

  1. آیا کسب ‌و کار شما به یک یو پی اس نیاز دارد؟

اگر شما کامپیوترهای جدید برای کسب ‌و کار کوچک خود خریداری کرده اید، یک یو پی اس می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. کسب و کارهایی که نیازمند به قدرت دائم برای عملکرد بهتر مانند بیمارستان‌ها، بانک‌ها، موسسات دانشگاهی، شرکت‌های تولیدی و هر کسب‌وکار دیگر هستند، ذخیره‌سازی و پردازش داده‌ها از وظایف مهمی است که باید انجام دهند.

یو پی اس برای کامپیوتر

تعیین نوع یو پی اس برای کسب و کارتان و نصب و نگهداری آن ممکن است نیازمند مهارت متخصصان باشد. متخصصانی می‌توانند اطلاعاتی را در مورد استفاده درست از یو پی اس، تعویض باتری، شناسایی دستگاه‌هایی که هرگز نباید به آن متصل شوند و نکات ایمنی دیگر را ارایه دهند.

هزینه برق اضطراری

هزینه سیستم یو پی اس شما به میزان تجهیزاتی که به برق اضطراری خود متصل کرده اید، بستگی دارد و آن نوعی که از سیستم یو پی اس نیاز دارید، بستگی خواهد داشت.

پشتیبانی باتری ارزان تر و نسبتا ساده برای حفظ قدرت است. یک سیستم پیچیده تر می‌تواند قدرت بی وقفه‌ای را برای تجهیزاتی که نیاز به ادامه کار دارد فراهم کند. این سیستم‌ها برای خرید، نظارت و نگهداری گران تر خواهد بود. با این حال، با توجه به تلفات بالقوه کسب و کار شما با  توجه به خرابی عملیاتی، هزینه سیستم یو پی اس  و نظارت بریو پی اس،اغلب ارزش سرمایه گذاری دارد.

دیدگاه خود را وارد کنید...
Filters
Sort
display